Kvetinová pohľadnica – Všetko najlepšie

5,40 17,90 

A6 – 5,40 €, A5 – 9,90 €, A4 – 17,90 €

Táto jedinečná kvetinová pohľadnica je pre všetkých, ktorí majú narodeniny, meniny alebo inú udalosť, ku ktorej im chcete zagratulovať. Pohľadnica je ručne dozdobená sušenými a stabilizovanými kvetmi, ktoré zvýraznia výnimočnosť tejto udalosti. Kvetinový pozdrav môžete podpísať, či dopísať vlastné želanie.

Ponúkame ju v 3 veľkostiach, a to A4, A5 a A6. Je vytlačená na kvalitnom recyklovanom papieri. Verzie A4 a A5 sú zabalené v kartónovom obale, takže prežijú aj cestu poštou. Pohľadnica vo formáte A6 je ideálna ako doplnok k akémukoľvek darčeku z našej ponuky. Formát A6 samostatne neposielame.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display