Ako si môžem objednať kyticu, vázu alebo set?

Ak si chcete objednať nekonečnú kyticu, vázu alebo set, vyplňte prosím objednávkový formulár, ktorý nájdete po kliknutí na „objednať“ na podstránke kytice. Ak je všetko ohľadom vašej objednávky jasné, pošleme vám obratom potvrdenie objednávky a predfaktúru. Týmto sa stáva vaša objednávka záväzná. Ak sú vo vyplnenom formulári nejaké nejasnosti alebo nám do poznámky napíšete neštandardné požiadavky, tak vás budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom a spoločne upresníme vašu objednávku.

Vyzerá kytica, ktorú dostanem rovnako ako na obrázku?

Každá nekonečná kytica je originál, viažeme ju ručne na mieru na základe vašej objednávky. Zložením a vzhľadom sa jednotlivé kytice nelíšia od fotografií. Každý typ kytice vieme viazať aj v menšom alebo väčšom rozsahu (S, L). Štandarný formát kytice je veľkosť M.

Aký je termín doručenia mojej nekonečnej kytice?

Ak sa jedná o štandardný typ kytice z našej ponuky, tak ju môžete mať  do 3 pracovných dní odo dňa úhrady predfaktúry. Ak máte požiadavku na konkrétny termín dodania, uveďte ho prosím v objednávkovom formulári a my vám ho potvrdíme. Štandardný proces od vyplnenia objednávky až po doručenie je 4-5 pracovných dní.

Dá sa posielať nekonečná kytica poštou?

Kytice viažeme zatiaľ iba v Bratislave. Pri nákupe nad 15 EUR je dovoz kdekoľvek v Bratislave zdarma. V prípade, že suma vášho nákupu je nižšia, alebo ste z bližšieho okolia ako Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Malinovo a pod., na doručení sa dohodneme individuálne. Nekonečné kytice neposielame poštou, ale hľadáme spôsob ako kytice bezpečne doručiť vrámci celého Slovenska.

Kam v rámci Bratislavy doveziete nekonečnú kyticu zadarmo?

Dovoz zadarmo realizujeme v týchto mestských častiach: Bratislava I, Bratislava II (okrem Podunajské Biskupice), Bratislava III, Bratislava IV, Bratislava V (okrem Jarovce, Rusovce, Čunovo). Za doručenie kytice do častí Podunajské Biskupice, Jarovce, Rusovce, Čuňovo a Stupava si účtujeme cenu za doručenie 2,50 EUR. Ak chcete kyticu doručiť mimo týchto oblastí, na doručení sa dohodneme individuálne. Samozrejme je možné dohodnúť si s nami osobný odber v rámci Bratislavy. 

Čo znamená polročný alebo ročný set?

Ponúkame vám možnosť objednania setov 6 alebo 12 nekonečných kytíc. Toto je tá pravá Nekonečná kytica:-). Vyberte si 6 alebo 12 termínov doručenia a už nemusíte na nič myslieť. V priebehu maximálne 6, resp. 12 mesiacov pravidelne doručíme nekonečnú kyticu na vami určenú adresu (adresy) v rámci Bratislavy a bližšieho okolia. Môžete potešiť svoju terajšiu alebo budúcu:-) partnerku, mamu alebo koho len chcete každý mesiac novou kyticou. Naplánujte do termínov doručenia „významné“ dátumy ako sú napr. narodeniny, Valentín, Deň matiek a pod. Ku každému setu (polročný, ročný) získate aj nádhernú poctivú ručne točenú vázu z kameniny. Oba sety ponúkajú platiť kytice po splátkach, možete tak ušetriť ročne až 97 Eur. Nekonečné kytice jednoducho myslia na významné dátumy za vás.

Môžem požadovať doručenie kytíc v ročnom alebo polročnom sete rôznym ľuďom?

Je to možné. Každú kyticu môžete venovať inej osobe, ale majte na pamäti, že váza zadarmo v rámci setu je len jedna.