Ako si môžem objednať kyticu, vázu alebo set?

Ak si chcete objednať nekonečnú kyticu, vázu alebo set, vyplňte prosím objednávkový formulár, ktorý nájdete po kliknutí na „Chcem si objednať“ na stránke s detailami produktu. Ak je všetko ohľadom vašej objednávky jasné, pošleme vám obratom potvrdenie objednávky a predfaktúru. Týmto sa stáva vaša objednávka záväzná. Ak sú vo vyplnenom formulári nejaké nejasnosti alebo nám do poznámky napíšete neštandardné požiadavky, tak vás budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom a spoločne upresníme vašu objednávku. Ak si neviete s formulárom poradiť alebo potrebujete niečo prediskutovať zavolajte nám nám, napíšte správu, mail či WhatsApp. Kontakt nájdete v pätičke stránky.

Ako sa o kytice a vence zo sušených kvetov starať?

O kytice zo sušených kvetov sa netreba špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť.

Vyzerá kytica, ktorú dostanem rovnako ako na obrázku?

Každá nekonečná kytica je originál, viažeme ju ručne na mieru na základe vašej objednávky. Zložením a vzhľadom sa jednotlivé kytice nelíšia od fotografií. Každý typ kytice vieme viazať aj v menšom alebo väčšom rozsahu (S, L). Štandarný formát kytice je veľkosť M.

Môžem niekoho prekvapiť nekonečnou kyticou ako darčekom?

Samozrejme, veľmi jednoducho môžete nekonečnú kyticu alebo inú položku z nášho eshopu poslať niekomu ako prekvapenie. Stačí v objednávkovom formulári vyplniť ako adresu doručenia adresu, komu chcete darček doručiť. Ideálne vyplniť aj kolonku „kyticu chcem doručiť ako darček pre:“. Vašu adresu potom uvediete ako fakturačnú. Ak chcete k darčeku pripojiť aj špeciálny odkaz alebo venovanie pre obdarovaného, napíšte nám to do správy. Tiež do správy môžete napísať aj požadovaný termín doručenia. Všetko ostatné už vybavíme za vás:-).

Aký je termín doručenia mojej nekonečnej kytice?

Objednávky na štandardné kytice, vence a doplnky z našej ponuky vybavíme hneď ako je to možné. Termín dodania, vám oznámime mailom alebo telefonicky po obdržaní vašej objednávky a dohodnem aj ďalšie detaily a požiadavky. Ak potrebujete mať vašu objednávku na konkrétny termín, uveďte to prosím v objednávkovom formulári do „Správy pre Nekonečné Kytice“ a my vám ho potvrdíme. Pri umeleckých fotografiách je doba dodania 7-14 dní.

Doprava v Bratislave?

Kytice viažeme v Bratislave a v rámci mesta zabezpečujeme počas pracovných dní vlastný rozvoz. Ak vám rozvoz nevyhovuje, môžete si vybrať aj spôsob dopravy prostredníctvo spoločnosti Packeta. Pri nákupe v minimálnej sume 50 € (vrátane DPH, bez dopravy a poplatku za dobierku) je doprava zadarmoDovoz realizujeme v týchto mestských častiach: Bratislava I, Bratislava II (okrem Podunajské Biskupice), Bratislava III, Bratislava IV, Bratislava V (okrem Jarovce, Rusovce, Čunovo). V prípade že cena vašej objednávky nižšia ako 50 € alebo ju chcete doručiť do častí Podunajské Biskupice, Jarovce, Rusovce, Čuňovo a Stupava je cena za doručenie 4 € (vrátane DPH). Kyticu si môžete tiež osobne vyzdvihnúť na našej adrese (Lysákova 10, Bratislava – Dúbravka) alebo v rámci Bratislavy na základe podmienok dopravy.

Doprava v rámci Slovenska?

Naše produkty posielame po celom Slovensku. Môžete si ich objednať na vami vybrané výdajné miesto Packeta alebo ku vám domov. Pri nákupe v minimálnej sume 50 € (vrátane DPH, bez dopravy a poplatku za dobierku) je doprava zadarmo. Pri objednávke do 50 € sú ceny dopravy nasledovné: výdajné miesto Packeta  – 4 EUR (vrátane DPH a balenia), na adresu – 6 EUR (vrátane DPH a balenia). Kvetinové omaľovánky a gratulačné pozdravy posielame aj Slovenskou poštou. Cena za zásielku (1. trieda) je 2,40 EUR (vrátane DPH).

Posielate produkty aj mimo Slovenska

Ak chcete poslať objednávku mimo Slovenska, nie je problém. Napíšte nám na email, do objednávkového formulára alebo zavolajte a my vám obratom pošleme kalkuláciu.

Ako môžem zaplatiť za objedávku?

Za naše produkty môžete platiť bankovým prevodom na základe faktúry, ktorú vám zašleme po prijatí objednávky a jej prípadnom spresnení (na základe nášho emailu alebo telefonátu) ak je to potrebné. Pri osobnom odbere, môžete zaplatiť aj v hotovosti alebo platobnou kartou. K vašej platbe vám zašleme na váš email daňový doklad – bloček. Objednávky môžete tiež zaplatiť pri prevzatí (kuriérovi, na výdajnom mieste Packeta) na dobierku. Tento spôsob platby je spoplatnený sumou 2,40 EUR (vrátane DPH). O možosti platby platobnou kartou sa prosím vopred informujte.