Flower Box – Trio

45,00 

do každého interiéru

Táto jemná biela kombinácia rastlín dodá čaro kždému (sviatočnému) stolu. Vďaka trávam, zajačkám, makovičkám a statici máte kúzelnú atmosféru na stole, poličke, či komode. Hodí sa aj na užší stôl, keď potrebujete viac miesta na stolovanie. Rastliny si naaranžujete sami, a to zapichnutím do drevených koliesok. Takto si môžete nastaviť výšku, aká sa vám hodí. V balení sú 3 drevené kolieska a rastliny v bielom tóne. V prípade, že by ste chceli inú farebnú kombináciu, stačí nám ju uviesť do poznámky v objednávkovom formulári. Kúpou tejto kvetinovej dekorácie podporíte Drevenô koliesko, ktoré pomáha vytvoriť čo najviac pracovných miest pre sociálne, zdravotne znevýhodnené a iné zraniteľné skupiny osôb.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display