Svadobné kytice a dekorácie
zo sušených a stabilizovaných kvetov

Sušené a stabilizované kvety sú výbornou alternatívou alebo doplnkom k živým kvetom pre váš veľký svadobný deň. Okrem toho, že sú čoraz populárnejšie, ich použitie prináša viacero výhod:

  • Získate čas, ktorý je pri prípravách svadby tak dôležitý. Sušené a stabilizované kvety vydržia rovnako krásne mesiace, takže kytice, doplnky či dekorácie z nich si môžete vyzdvihnúť aj pár dní či týždňov vopred. Ak sa dá, môžete si ich naaranžovať v priestoroch skôr.
  • Vydržia dlhšie cesty. Nemusíte hľadať kvetinárstvo v mieste konania svadby ani cestovať na poslednú chvíľu, aby vám svadobná kytica nezvädla.
  • Po svadbe vám vydržia krásne dlhý čas. Svadobnú kyticu nájdete rovnakú aj po svadobnej ceste a bez zásahov si ju môžete nechať ako krásnu spomienku na váš veľký deň.
  • Viacúčelové využitie dekorácií. Venček z vlasov vieme premeniť na venček, ktorý si zavesíte ako dekoráciu napríklad do spálne. Kytice na stoloch môžu poslúžiť ako výslužka pre hostí.
  • Prenájom kvetinový dekorácií. Ponúkame aj novinku, ktorou je prenájom dekorácií a výzdoby na stoly. Vy si ich na svadbu prenajmete a namiesto toho aby sa po nej vyhodili, vdýchneme im nový život. Toto sa dá vďaka tomu, že sušené a stabilizované kvety sú trvácne.

Jednoducho využitie sušených a stabilizovaných kvetov je veľmi praktické, ekologickéekonomické.

Nevesta a ženích

Variabilita a portfólio sušených a stabilizovaných kvetov vhodných na svadbu je široká. Od klasických ruží, eukalyptu, gypsomilky, až po lúčne kvety, či rôzne trávy, prúty a klasy. Robili sme kytice v klasickom štýle, ale aj s vidieckym, rustikálnym, či moderným nádychom. V tomto smere sú sušené kvety úžasné a netreba sa báť. Všetky kvety sú 100% prírodné, nepracujeme s umelými kvetmi.

Svadobnú kyticu pripravujeme individuálne na mieru podľa predstáv nevesty. Prejdeme si spolu farebnosť, skladbu kvetov, objem podľa šiat, účesu, postavy, atď. Nie je samozrejme problém uviazať svadobnú kyticu aj z našej štandardnej ponuky. Ku každej kytici vieme pripraviť pierko pre ženícha, aby sme vás spolu zladili:-). Pre mnoho neviest sme robili aj druhú kyticu „na hodenie“, aby si tú svoju nechala a zároveň dodržala tradíciu. Vaša svadobná kytica vydrží rovnako krásna mesiace. Navyše po mesiacoch vám vieme kyticu zrepasovať, a tak opäť predĺžiť jej trvanlivosť. Ku každej kytici môžeme pripraviť aj ďalšie doplnky pre nevestu – napríklad hrebienok či venček do vlasov.

Svadobné dekorácie a doplnky

Kytice pre svadobné mamy, svadobné dekorácie, kytice či girlandy na výzdobu stolov, pierka pre svadobčanov, kytičky a náramky pre družičky, toto všetko môžete mať zo sušených a stabilizovaných kvetov zladené v jednom štýle. Dokonca aj vaše svadobné oznámenia môžu zdobiť sušené kvety. Takéto dekorácie a doplnky majú dlhšiu trvanlivosť, čiže ušetríte najmä čas, ktorý je práve počas svadobných príprav vzácny. Všetky formy dekorácii môžete využiť aj po svadbe. Napríklad ako poďakovanie mame nevesty a ženícha, či ako súčasť výslužky pre svadobčanov. Navyše ponúkame Vám aj možnosť prenájmu kvetinových dekorácií. Oslavu lásky je potrebné si užiť. Od rozhodnutia povedať si svoje spoločné áno až po samotný obrad a veselicu. Milujeme sa pozerať na vaše fotky, na váš úsmev v tento veľký deň, na vaše šťastie. Lásky nikdy nie je dosť. A budeme radi, keď môžeme prispieť aj naším vkladom urobiť váš velký deň krajším.

Svadobný dar a gratulácie

V našej ponuke nájdete aj viacero položiek vhodných ako darček či gratuláciu pre novomanželov. Či už siahnete po svadobnej kvetinovej pohľadnici, nežnej kytici či venčeku alebo im spoločne darujete kvetinové predplatné sezónnych kytíc, určite ich potešíte a budete originálni. Ak hľadáte naozaj exkluzívny dar, odporúčame kvetinový portrét mladomanželov.

Rozmýšľate o svadbe so sušenými kvetmi?
Napíšte nám o vašich predstavách.
Inšpirujte sa našimi svadobnými dekoráciami