Dotvorte si vianočnú atmosféru doma, na chate, či v práci jedinečným vianočným vencom, kyticou alebo dekoráciou.
Vyberte si z bielej, červenej alebo zelenej kolekcie, ktoré sú vytvorené len z prírodných materiálov ako čečina, sušené a stabilizované rastliny.
Vence si môžete zavesiť alebo nimi ozdobiť slávnostný vianočný stôl. Vianočnú atmosféru môžete dotvoriť aj zimnou kyticou. Taktiež sa môžete inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky. Všetky naše prírodné dekorácie vám vydržia minimálne do jari. 

Doručenie do Vianoc:

– Bratislava a osobný odber: V rámci Bratislavy Vám vieme objednávku doviezť, v zmysle podmienok dopravy, najneskôr v piatok 22. 12.. Osobný odber je možný aj v sobotu 23.12.. Deadline na objednávky, aby sme ich stihli pripraviť, je streda 20.12. 24.00 hod.

– mimo Bratislavy: Doručenie do Vianoc, už bohužiaľ nevieme garantovať. Stále ale môžete darovať iektorú z darčekových poukážok, ktoré Vám v elektronickej podobe zašleme ihneď po zaplatení (príjatí potvrdenia o zaplatení).

Čarovné Vianoce doma, na chate, v práci

Tipy na darčeky

Zimné kytice

Ceny sú uvedené v EUR vrátane DPH. Pri nákupe v minimálnej sume 45 € doprava v rámci Bratislavy zdarma. Podmienky doručenia po celom Slovensku nájdete tu: Ostatné spôsoby dopravy.
Chcete objednávku poslať mimo Slovenska? Napíšte nám a obratom Vám pošleme kalkuláciu na dopravu.