Kvetinová pohľadnica – Veľa zdravia

9,90 17,90 

A5 – 9,90 €, A4 – 17,90 €

Táto jedinečná kvetinová pohľadnica je pre všetkých, ktorí potrebujú „Veľa zdravia“. Či už idete na návštevu do nemocnice, chcete podporiť niekoho, kto má krehké zdravie alebo ju pošlete  dlhšie chorému kolegovi, určite vždy poteší.

Pohľadnica je ručne dozdobená sušenými liečivými kvetmi a bylinkami zo slovenskej bylinkárne BIOTATRY, ktoré zvýraznia výnimočnosť tejto udalosti. Kvetinový pozdrav môžete podpísať, či dopísať vlastné želanie.

Ponúkame ju v 2 veľkostiach, a to A4 a A5. Je vytlačená na kvalitnom recyklovanom papieri. Verzia A4 aj A5 je zabalené v kartónovom obale, takže prežijú aj cestu poštou.

Môžete k nej pribaliť aj balíček liečivých čajov od BIOTATRY z našej ponuky alebo kyticu z kolekcie Liečivé rastliny.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display