Váza Twine

33,00 

šitá váza
33 €
Kategória:

Váza je krásna samotná ako bytový doplnok alebo je vhodná na sušené kvety. Ak ju chcete použiť na čerstvé kvety, môžete dať do vázy sklenený pohár. Ponúkame ju v dvoch farebných variantoch – horčicová a sivá.

Váza je ušitá zo slovenských špagátov na šitie VEĽKÁvlna vyrobených z nití z recyklovanej bavlny. Jadro špagátu tvorí pevné polyesterové vlákno, vďaka čomu váza pekne drží svoj tvar. Vázu môžete čistiť ručne hubkou a mydlom na pranie. V prípade väčšieho znečistenia je možné ju oprať v pračke na 30-40°C a žmýkať na najnižších otáčkach. Po opratí vázu ručne vytvarujte do pôvodného tvaru a nechajte voľne uschnúť.

Rozmery:
priemer: cca 8 cm
výška: cca 14 cm
Rozmery sa môžu mierne líšiť. Každý kus je originál.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display