Voňavý set

39,00 

dočasne vypredaný

Tento voňavý set obsahuje krásnu sviečku so zimnou vôňou šalvie zdobenú so sušenými kvetmi, vonný vosk v tvare mandaly s vôňou slivka, kytičku a milý odkaz. Je vhodný aj pod vianočný stromček, je v darčekovom balení. Sviečka s vôňou šalvie pôsobí vďaka svojim vlastnostiam proti stresu a nervovému podráždeniu.

Odkazy na výber:
– Ďakujem za všetko.
– Ďakujem, že mi pomáhate rásť.
– Ďakujem, že si.
– Užívaj si chvíle plné vôní a pohody.
– Nech stále žiariš.
– Já vždy rozeznávám, tvé vlasy mezi pšenicí, tvou vůni mezi tisíci. (citát z piesne Rozeznávam, autori: M. Horáček, P. Hapka, interpret: R. Müller)
– Vlastný odkaz (príplatok 1,80 EUR)

Sviečka má sójové vnútro a parafínový obal, v ktorom sú zaliate prírodné sušené kvety. Je odlievaná na dva krát, pri prvom odliatí sa odleje obal a pri druhom voňavé vnútro zo sójového vosku. Vďaka dvojitému nalievaniu je sviečka maximálne bezpečná, pretože kvety sa nenachádzajú v blízkosti knôtu.

Kvety zaliate v parafínovom obale vytvárajú pri horení sviečky nádherný estetický zážitok. Každá sviečka je jedinečná a jej pestrosť a farebnosť závisí od dostupných kvetov a tvorivej nálady.

Hmotnosť sviečky: min. 365 g
Priemer sviečky: 7 cm, výška: 10 cm
Celková doba horenia: vyše 40 hod

Sójový vosk v podobe mandaly vám krásne prevonia prádlo v šatníku, pretože obsahuje vysokú koncentráciu vonných olejov. Po vyvoňaní aromavosk nevyhadzujte, ale roztopte ho v aromalampe. Takto vonný vosk do šatníka použijete dvakrát.

Je vyrobený bez GMO a prímesí vylepšujúcich vzhľad, zmes prírodných esenciálnych olejov, výťažkov korenín a citrusov a vonného oleja, vegánske farby a pigmenty, ktoré neboli testované na zvieratách. Neobsahuje: Škodlivé látky z ropnej destilácie ako parafín, parabény, ftaláty a i.

Ďalšia podoba sušených kvetov, ktorá vznikla v spolupráci so Svetluška.

 

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display