Flower Box

19,00 

do každého interiéru

Dekorácia zo sušených kvetov a rastlín. Pekný kvetinový darček pre každého, kto si chce vytvoriť svoju vlastnú kvetinovú kompozíciu.

Flower Box obsahuje drevené koliesko, ktoré slúži na uchytenie rastlín a samotné rastliny rôznych druhov. Nám sa osvedčili najmä lúčne trávy, jemné kvietky, či makovičky. Flower Box sa hodí na rôzne miesta a kúty, ktoré potrebujete rozžiariť. Rastliny v nich doslova levitujú. Je nádherný pri prirodzenom svetle.

Tento Flower Box má aj iný rozmer. Kúpou tejto kvetinovej dekorácie podporíte Drevenô koliesko, ktoré pomáha vytvoriť čo najviac pracovných miest pre sociálne, zdravotne znevýhodnené a iné zraniteľné skupiny osôb.

Ak potrebujete originálnu výzdobu na svadbu, či inú udalosť, odporúčame použiť viac Flower Boxov na stoloch. Podľa udalosti vieme prispôsoboť aj výber rastlín. V prípade väčšieho odberu Flower Boxov poskytujeme množstevnú zľavu.

 

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display