Domáce pralinky

18,00 

vypredané

Krabička v sebe ukrýva 10 lahodných ručne vyrábaných praliniek z kvalitnej belgickej čokolády v tvare diamantových srdiečok. 5 druhov čokolád, 5 druhov plniek – z každého po 2 kúsky. Aby ste si mohli pochutnať aj v páre… Pralinky sú zabalené v eko krabičke s kvetinovou výzdobou a originálnym venovaním. Aj vďaka milým a vtipným odkazom sú milým a najmä chutným darčekom.

Ak si domáce pralinky kúpite spolu s kyticou, vencom alebo kvetinovým zvonom máte ich o 30% lacnejšie. Za cenu 12,60 € namiesto 18 €.

počet: 10 ks, hmotnosť: 100 g

Odkazy k pralinkám:

– S tebou je život sladký, mami.
– Oslaď si život, mami.
– Ďakujem za všetko.
– Ďakujem, že si.
– Všetko najlepšie.
– Zaslúžený balzam na nervy.
– S tebou je život sladký.
– Oslaď si život.
– Si na zožratie.
– Ďakujem, že mi pomáhate rásť.
– Vychutnajte si prázdniny.

Pre Nekonečné Kytice vyrába Jankina. Táto sympatická čokolatiérka si zakladá na precíznej ručnej práci a kvalitných surovinách. Pracuje len s belgickou čokoládou značky Barry Callebaut. Táto značka produkuje iba čokoládu, ktorá je vystopovateľná až k farmárovi a nezneužíva deti na prácu.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Spolu s kyticou zo sušených kvetov je to super kombo darček.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display