Darčekový set čajov Duo

18,00 

novinka
18 €

Dva originálne bylinné čaje Kvetinový sen (40 g) a Z lásky (40 g) v darčekovom balení spolu s kvetinovým odkazom a kytičkou. Ideálny darček z lásky. Čaje sú od rodinej firmy z južne moravy BYLINCA.

O čajoch…
Kvetinový sen: Spojenie najobľúbenejších kvetov byliniek – Harmanček pravý kvet, Ružá stolistá kvet, Nechtík lekársky kvet, Levanduľa lekárská kvet, Nevädza kvet. Chuť a vzhľad ukazuje, aké úžasné môže byť spojenie vysušených kvetov obľúbených byliniek.

Z lásky: Romantické spojenie ruže, nechtíka a citrónovej trávy. Červený nálev, kvetinová vôňa a jednoduchý názov povedia všetko za Vás. Zloženie: Ružá stolistá kvet, Nechtík lekársky kvet a Citrónová tráva

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display