Čokokrúžky

dočasne vypredané
S – 14 €, L – 21 €

Mix 1lahodných ručne vyrábaných čokokrúžkov z kvalitnej belgickej čokolády poteší každého labužníka nielen svojou chuťou, ale aj vzhľadom. V krabičke nájdete 5 druhov lahodných čokolád – biela, gold, mliečna, horká a ruby, dochutených ovocím a orieškami. Čokokrúžky sú zabalené v eko krabičke s kvetinovou výzdobou a originálnym venovaním. Aj vďaka milým a vtipným odkazom sú čokokrúžky milým a najmä chutným darčekom.

veľkosti
S – počet: 16 ks, hmotnosť: 160 g
L – počet: 30 ks, hmotnosť: 300 g

Odkazy k čokokrúžkom:

– Ďakujem za všetko.
– Zaslúžený balzam na nervy.
– Vychutnajte si prázdniny.
– Ďakujem, že mi pomáhate rásť.
– Ďakujem, že si.
– Všetko najlepšie.
– S tebou je život sladký.
– Oslaď si život.
– Si na zožratie.
– S tebou je život sladký, mami.
– Oslaď si život, mami.

Pre Nekonečné Kytice vyrába Jankina. Táto sympatická čokolatiérka si zakladá na precíznej ručnej práci a kvalitných surovinách. Pracuje len s belgickou čokoládou značky Barry Callebaut. Táto značka produkuje iba čokoládu, ktorá je vystopovateľná až k farmárovi a nezneužíva deti na prácu.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Čokokrúžky dopĺňame priebežne a v malých množstvách, takže trvanlivosť je vždy niekoľko mesiacov. Ak chcete vedieť presnú minimálna trvanlivosť, opýtajte sa nás (mail, telefń, messenger…). Obratom vám odpovieme.

Spolu s kyticou zo sušených kvetov je to super kombo darček.

Starostlivosť: Naše kytice a vence zo sušených a stabilizovaných kvetov vám vydržia niekoľko mesiacov. Netreba sa o ne špeciálne starať. Stačí ich dať na suché miesto, ideálne nie na priamom slnku. Kyticu môžete dať do vázy (bez vody) alebo aj zavesiť. 

Ktorýkoľvek produkt z našej ponuky môžete darovať ako netradičný atraktívny darček. Jeho hodnotu zvýšite pridaním odkazu alebo kvetinovej pohľadnice. Ak nemôžete byť v daný deň s obdarovaným, doručenie zabezpečíme za vás.

Nech robí radosť vám alebo vašim blízkym.

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Páči sa vám tento produkt?
Povedzte o ňom svojim priateľom alebo si ho vypýtajte :-)

Nedávno prezerané produkty:

No recently viewed products to display