Urobte radosť sebe alebo niekomu, na kom vám záleží. Naše nekonečné kytice a vence zo sušených kvetov budú robiť radosť niekoľko týždňov až mesiacov. Spolu s ručne vyrobenou hlinenou vázou okrášlia na dlhý čas akýkoľvek interiér.
Pri nákupe v minimálnej sume 29 € doprava v rámci Bratislavy zdarma. Ostatné spôsoby dopravy.
Kytice štandardne predávame vo veľkosti M. Táto veľkosť je zobrazená aj na fotografiách. Väčšinu z nich vieme vyhotoviť aj vo veľkosti S a L.

 

Naše tipy ku Dňu matiek (8. máj)

Best Of You

69 €

exkluzívna kytica, iba jedna veľkosť

Prinášame vám očarujúcu kyticu, ktorá je vytvorená až z 13tich druhov rastlín. Má nádherné farby, ktoré si uchová niekoľko mesiacov. Ak chcete spraviť dojem, odporúčame práve túto kyticu. Pre jej unikátne zloženie sme sa rozhodli ponúknuť ju len v jednej veľkosti. 

Red Love

M - 39 € (na fotografiách)

L - 59 €, S - 27 €

Táto kytica zo sušených kvetov je veľmi trvácna vďaka stabilizovanej červenej gypsomilke, eukalyptu a bielej zajačke. Nájdete v nej aj makovice ako symbol hojnosti, prúty liesky, černušku a nádherné ružové slamienky. Vynikne v akomkoľvek interiéri.

Madam Pampas

M - 44 € (na fotografiách)

S - 25 €

V tejto kytici sme skombinovali dve „štádiá“ pampovej trávy, a to v plnom kvete a po odkvitnutí. Pozornosť pritiahnu slamienky s gypsomilkou a ružovým korením, obklopené zimozeleňom a eukalyptom.  Celá kytica pôsobí veľmi elegantne a je vhodná na akúkoľvek príležitosť.

Do detskej rúčky

S - 7,90 € (na fotografiách)

M - 14,90 €

Táto nezvyčajná ručne viazaná kytička zo sušených kvetov je „šitá“ na mieru pre detskú rúčku. Vaše dieťa môže niekoho prekvapiť kvietkami, ktoré mu z rúčky nevypadnú a vydržia naozaj dlho. Výška kytice: S – cca. 15 cm, M – cca. 20 cm.

Čokokrúžky

8,40 €

mix 16 lahodných čokokrúžkov

Krabička ručne vyrábaných čokokrúžkov z belgickej čokolády. 5 druhov lahodných čokolád – biela, gold, mliečna, horká a ruby, dochutených ovocím a orieškami. Zabalené v krabičke s kvetinou a venovaním. Spolu s kyticou jedinečný darček ku Dňu matiek.
Pre Nekonečné Kytice vyrába Jankina.
Minimálna trvanlivosť do. 31.12.2022 (ale dovtedy vám určite nevydržia:-))

Odkazy ku Dňu matiek

0 € / 1,50 €

Ku všetkým kyticiam, vencom, vázam, sektu a čokokrúžkom si môžete objednať odkaz pre mamu. Máme pre vás 4 verzie odkazov:
„Ďakujem, že si.“
„Nech stále kvitneš do krásy.“
„S tebou je život sladký, mami.“
„Oslaď si život, mami.“
Možete si objednať aj personalizovaný odkaz  za príplatok 1,50 EUR.

Nová kolekcia Summer In The City

Pripravili sme pre vás kytice, ktoré sú vhodné do akéhokoľvek interiéru. Rozžiaria vašu obývaciu izbu, pracovňu, zasadačku, či kúpeľnu. Nepotrebujú vodu ani svetlo a sú zložené zo sušených a stabilizovaných tráv, obilia a makovíc. V kombinácii s našimi ručne točenými hlinenými vázami sú pekným interiérovým doplnkom. Ponúkame ich v troch veľkostiach, aby sa hodili či do veľkej zasadačky alebo menšej kúpeľne. Kytice sú veľmi trvácne a vydržia minimálne niekoľko mesiacov. 

Zútulnite si svoj domov či kanceláriu kyticami Summer In The City.
Naše dekoračné kytice sú vhodné do mnohých priestorov, preto vám ponúkame zvýhodnený nákup pri odbere viacerých kytíc z tejto kolekcie.

Summer In The City

veľkosť L

48 €

Táto kytica zo sušených kvetov vo veľkosti L sa hodí do väčších priestorov ako napr. do obývacej izby, či pracovne na stôl. Ako jediná z kolekcie obsahuje okrem sušených a stabilizovaných tráv aj makovice.
výška: cca. 40 cm, priemer: cca. 30 cm

Summer In The City

veľkosť M

36 €

Táto kytici zo sušených kvetov vo veľkosti M pristanú obývacie izby, ale aj väčšie kupeľne či vstupné chodby.
Odporúčame ju kombinovať s vázami Terra či Heaven.
výška: cca. 32 cm, priemer: cca. 22 cm

Summer In The City

veľkosť S

21 €

Všetky menšie priestory ako kúpeľne, toalety, menšie vstupné chodby, ale aj poličky v knižnici zútuľní táto kytica zo sušených kvetov veľkosti S.
Odporúčané vázy: Nature, Love, Joy.
výška: cca. 16 cm, priemer: cca. 25 cm

Nekonečné kytice

Fields Forever

M - 29 € (na fotografiách)

L - 49 € , S - 19 €

Táto kytica zo sušených kvetov pre nás symbolizuje oddych. Ako keď ležíte voľne pohodený v tráve a pozeráte do neba. Skladá sa z obilia ako pšenica, ovos, ďalej je v nej ľan, gypsomilka, zajačka, nigella a echinopsy – ježibaba. Kytica je veľmi trvácna.

Sweetest Taboo

M - 29 € (na fotografiách)

L - 49 €, S - 19 €

Táto nekonečná kytica pôsobí veľmi jemne vďaka púdrovej ružovej farbe slamienok, ktoré dopĺňajú šedé makovice a ozdobná tráva chrastnica. Svojimi netradičným farbami dokáže nadchnúť nejedno ženské srdce.

Love Me Tender

M - 36 € (na fotografiách)

L - 59 €, S - 21 €

Touto kyticou zo sušených kvetov chceme vzdať hold ženskej sile. Pripravili sme túto jemne pastelovú kyticu, ktorá je zložená z rastlín ako ovos, pšenica, gypsomilka, ježibaba, mohár, či eukalyptus. 

Lovin' You

M - 36 € (na fotografiách)

L - 59 €, S - 21 €

Táto kytica zo sušených kvetov je stvorená pre všetkých, ktorí chcú prejaviť svoju lásku. Jej dominantou sú biele a ružové slamienky v bielom závoji ozdobnice čínskej. Kytica je nádherná vo svetle, v ktorom vyzerajú ozdobné trávy kúzelne.

Love Is In The Air

M - 39 € (na fotografiách)

L - 69 €, S - 25 €

Táto kytica zo sušených kvetov je už predzvesťou jari. Má zelený základ, na ktorom vyniknú veselé farby slamienok, ľanu a černušky. Vyzerá veľmi sviežo a je vhodná na akúkoľvek príležitosť.

Be Happy

M - 49 € (na fotografiách)

S - 34 €

Táto nekonečná kytica je nádherná vďaka limonkám. Majú úžasné farby, pôsobia veľmi sviežo a ich pestrosť podčiarkuje rebríček a poľná tráva. Chceli by sme ňou podporiť radosť zo života a chuť tešiť sa aj z maličkostí. Je určená na akúkoľvek príležitosť, ktorej dôvodom je „Be Happy“.

Blue Monday

M - 29 € (na fotografiách)

L - 49 €, S - 19 €

Veselá ručne viazaná kytica zo sušených kvetov, ktorá dokáže vyčariť úsmev na vašej tvári. Má pestré farby a práve vďaka echinopsom resp. ježibabám, vratiču a rebríčku pôsobí veľmi sviežo. 

Sweet Dreams

M - 34 € (na fotografiách)

L - 54 € , S - 21 €

V tomto zimnom počasí sa nám občas zacnie po lete, nádherných voňavých lúkach… Ak aj vy máte radi leto, táto krásna kytica zo sušených kvetov a rastlín je pre vás. Nájdete v nej zlatobyľ, limonky, pšenicu, rodanthe a stračonôžku. Rodanthe je tiež známa ako sunray alebo ružová papierová sedmokráska.

Vence zo sušených kvetov

Veniec Pure Beauty

35 €

Venčeky vytvorené výhradne z prírodných materiálov. Zloženie podľa aktuálnej sezóny. Na stene v interiéri pôsobia veľmi jemne a vydržia naozaj dlho. Nevhodný do exteriéru. Priemer „korpusu“ 25 cm. Každý kus je originál. 

Give Peace A Chance

21 € (z toho 10 € pre Ukrajinu)

vypredané

Túto jarnú kyticu s pôvodným názvom Welcome Spring sme premenovali kvôli dianiu na Ukrajine. Čiastku 10 EUR z každej predanej kytice sme poslali organizácii Magna, ktorá pomáha priamo v tejto vojnou sužovanej krajine.
Želáme si, aby k našim susedom s jarou prišiel aj mier.  
Zloženie kytice: vŕba, lieska, štetka, zajačka, gypsomilka a zlatovka.

veniec strapatý/učesaný

25 €

vypredané

Jarné vence z limitovanej edície Welcome Spring zo sušených kvetov, v ktorých dominujú bahniatka, navodili atmosféru jari v nejednej domácnosti. Samozrejme, ako všetky naše kytice a vence vydržia niekoľko mesiacov.
Priemer venca: cca 25 cm

Doplnky

Sekt Hacaj

15 €

pre chvíle vo dvojici

Výnimočný sekt pre výnimočné chvíle. Svätovavrinecké rosé 2017, extra suché. Vysoko kvalitné šumivé víno vyrobené klasickou šampanskou metódou, ktorou sa vyrábajú šumivé vína v oblasti Champagne. Od malého rodinného vinárstva Hacaj z Pezinka s dlhodobou tradíciou.

Čokokrúžky

8,40 €

mix 16 lahodných čokokrúžkov

Krabička ručne vyrábaných čokokrúžkov z belgickej čokolády. 5 druhov lahodných čokolád – biela, gold, mliečna, horká a ruby, dochutených ovocím a orieškami. Zabalené v krabičke s kvetinou a venovaním. Jedinečný darček ku Dňu matiek.
Pre Nekonečné Kytice vyrába Jankina. 
Minimálna trvanlivosť do. 31.12.2022 (ale dovtedy vám určite nevydržia:-))

Odkazy ku Dňu matiek

0 € / 1,50 €

Ku všetkým kyticiam, vencom, vázam, sektu a čokokrúžkom si môžete objednať odkaz pre mamu. Máme pre vás 4 verzie odkazov:
„Ďakujem, že si.“
„Nech stále kvitneš do krásy.“
„S tebou je život sladký, mami.“
„Oslaď si život, mami.“
Možete si objednať aj personalizovaný odkaz  za príplatok 1,50 EUR.

Darčekové poukážky

Darčeková poukážka

30 €

elektronická, ihneď v mailovej schránke

Darujte niekomu možnosť urobiť si radosť nekonečnou kyticou, venčekom zo sušených rastlín alebo ručne točenou hlinenou vázou. Darčeková poukažka platí na všetky dostupné produkty z našej ponuky. Je platná jeden rok.

Darčeková poukážka

50 €

elektronická, ihneď v mailovej schránke

Darujte niekomu možnosť urobiť si radosť nekonečnou kyticou, venčekom zo sušených rastlín alebo ručne točenou hlinenou vázou. Darčeková poukažka platí na všetky dostupné produkty z našej ponuky. Je platná jeden rok.

Set Nekonečných kytíc

Nekonečný set

174 €

váza v hodnote 36 zdarma

Darujte set 6 nekonečných kytíc. Kytice doručíme vami zvolenej osobe postupne v termínoch podľa vašho výberu. Napríklad jedným nákupom máte vybavených 6 dôležitých dátumov – Valentín, Deň žien, Deň matiek, narodeniny mama, narodeniny partnerka, výročie svadby/zoznámenia. Alebo kyticu doručíme raz do mesiaca, takže polrok budete pozorný partner, a to takmer bez námahy:-). S prvou kyticou doručíme vázu Heaven alebo Terra podľa vášho výberu.

Ručne vyrábané hlinené vázy

Váza Queen

48 €

vhodná pre kytice M a L

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z kameniny. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí  odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 20 cm, priemer hrdla: 9 cm
Vhodná aj do umývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Heaven

M - 36 € (na fotografiách)

S - 30 €

vhodná pre kytice M a S

Táto ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza zo šamotovej kameniny je na mieru ušitá pre naše kytice. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

M – výška: cca 18 cm, priemer hrdla: 7 cm
S – výška: cca 16 cm, priemer hrdla: 5 cm
Vhodná aj do úmývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Terra

36 €

vhodná pre kytice M

Táto ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z hnedej kameniny je na mieru ušitá pre naše kytice. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí  odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 19 cm, priemer hrdla: 7 cm
Vhodná aj do umývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Smoke

36 €

vhodná pre kytice S

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra priesvitnou glazúrou a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Je zadymená špeciálnym spôsobom v peci na drevo, čo z každého kusu robí unikátny výrobok. Vhodná len do interiéru.

Výška: cca 13 cm, priemer hrdla: 7,5 cm
Vhodná aj do úmývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Grey

28 €

vhodná pre kytice M

momentálne nedostupná

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z kameniny. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí  odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 15 cm, priemer hrdla: 6 cm
Vhodná aj do umývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Love

22 €

vhodná pre kytice S

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z kameniny. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí  odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 12,5 cm, priemer hrdla: 7 cm
Vhodná aj do úmývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Pampas

22 €

možnosť dodať pampovú trávu do vázy

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená hlinená váza. Má matný naturálny povrch. Je glazovaná iba z vonkajšej strany, preto je ideálna na aranžovanie tráv, nádherne v nej vyzerá pampová tráva. Vypálená pri vysokej teplote, môže byť iba v interiéri. Nie je vhodná pre kvety vo vode.

Výška: cca 15,5 cm, priemer hrdla: 2 cm
Vhodná aj do úmývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Joy

22 €

vhodná pre kytice S

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z bielej kameniny. Je glazovaná zvonku aj zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 14 cm, priemer hrdla: 4 cm
Vhodná aj do umývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Váza Nature

22 €

vhodná pre kytice S

Ručne (na hrnčiarskom kruhu) točená váza z kameniny. Má matný naturálny povrch, je glazovaná iba zvnútra a dvakrát vypálená pri vysokej teplote. Vysokým výpalom dochádza v hline k procesu, ktorý z nej vytvorí  odolnú kameninu. Môže byť v interiéri, aj v exteriéri, kedže je odolná voči teplotným výkyvom.

Výška: cca 14 cm, priemer hrdla: 4 cm
Vhodná aj do umývačky. Váza sa môže mierne líšiť vo farbe a veľkosti, každý kus je originál. Vyrobená v dielni Keram.

Kvetinová omaľovánka

dievča/chlapec

8,40 €

Vaša ratolesť môže poďakovať nielen pani učiteľke vlastnoručne dokreslenou ručne vyrobenou omaľovánkou so sušenými kvetmi. Každá omaľovánka je originál. Formát omaľovánky je A5 a je zabalená v pevnom kartónovom obale, takže sa po ceste do školy/ škôlky nepoškodí. Motívy sú vhodné pre dievča, aj pre chlapca od škôlkára až po školáčku.

Ako si vymaľovať kvetinovú omaľovánku.

Ak si chcete „natrénovať“ vymaľovanie omaľovánky alebo sa chcete s deťmi zabaviť, môžete si stiahnuť podklad k omaľovánke. Samozrejme bez sušených kvetov:-).
Kvetinová omaľovánka mustra
Stiahnuť omaľovánku (dievča)
Kvetinova omalovanka boy
Stiahnuť omaľovánku (chlapec)

Budeme radi, keď nám svoje kvetinové venovania odfotíte a pošlete emailom na info@nekonecnekytice.sk. Ak s tým budete súhlasiť, fotografie zverejníme na našom webe a na sociálnych sieťach.  

Do detskej rúčky

"Aj ja som pekný kvietok"

veľkosť S - 7,90 € (na fotke)

veľkosť M - 14,90 €

vypredané

Jemná kytička ideálna pre škôlkára alebo školáka na privítanie školského roku pre pani učiteľku, či družinárku. Kytica je trvácna vďaka slamienkam, alchemilke a sušenej tráve chrastnici. Pôsobí veľmi nežne. Súčasťou kytice ja aj originálny odkaz „Aj ja som pekný kvietok“ s osobným venovaním, pri ktorom hlavnú úlohu zohrávajú najmä slamienky. Táto kytica vydrží na stole kľudne aj do konca školského roku.

Do detskej rúčky

"Už sa na vás teší moja hlávka maková"

veľkosť S - 7,90 € (na fotke)

veľkosť M - 14,90 €

vypredané

Kytička ideálna pre škôlkára alebo školáka na privítanie školského roku pre pani učiteľku, či družinárku. Kytica je trvácna vďaka makoviciam, pšenici, raži, alchemilke a túžobníku. Súčasťou kytice ja aj originálny odkaz „Už sa na vás teší moja hlávka maková“ s osobným venovaním, pri ktorom hlavnú úlohu zohrávajú najmä makovice a túžobník. Táto kytica vydrží na stole kľudne aj do konca školského roku.

Red Christmas Collection 1

39,00 €

vypredané

V červenej vianočnej edícii ponúkame nádherný veniec tvorený primárne z gypsomilky, černušky a ruskusu. Ku každému vencu pribalíme s láskou pečené linecké kolieska plnené domácim malinovým džemom od Didi’s Baking. Celý set je vďaka baleniu vhodný aj ako darček. Priemer venca 30 cm. Vhodný len do interiéru, ideálne na stôl, stenu či dvere.

White Christmas Collection 1

39,00 €

vypredané

V bielej vianočnej edícii ponúkame nádherný veniec tvorený primárne z limoniek a ruskusu. Ku každému vencu pribalíme s láskou pečené linecké kolieska plnené domácim malinovým džemom od Didi’s Baking. Celý set je vďaka baleniu vhodný aj ako darček. Priemer venca 30 cm. Vhodný len do interiéru, ideálne na stôl, stenu či dvere.

Red Christmas Collection 2

39,00 €

vypredané

V červenej vianočnej edícii 2 ponúkame veniec viazaný do polkruhu, v ktorom nájdete viac druhov gypsomilky, černušku východnú ale aj damascénsku, slamienky, mohár a ruskus. Ku každému vencu pribalíme poctivé linecké kolieska plnené domácim malinovým džemom od Didi’s Baking. Celý set je vďaka baleniu vhodný aj ako darček. Priemer venca 30 cm.
Vhodný len do interiéru.

White Christmas Collection 2

39,00 €

vypredané

V bielej vianočnej edícii 2 ponúkame veniec viazaný do polkruhu, v ktorom nájdete gypsomilku, ľan, mesačnicu, zajačku, černušku východnú, časovku a ruskus. Ku každému vencu pribalíme poctivé linecké kolieska plnené domácim malinovým džemom od Didi’s Baking. Celý set je vďaka baleniu vhodný aj ako darček. Priemer venca 30 cm. 
Vhodný len do interiéru.

Fotografie zobrazujú reálne kytice veľkosti M (ak nie je uvedené inak). Viažeme ich ručne na základe vašej objednávky.
Ceny sú uvedené v EUR vrátane DPH. Doprava v rámci Bratislavy, pri nákupe v minimálnej sume 29 EUR, zdarma.